Jeseníky | Jeseník | zahradní chata | max. 4 osoby

CHATA S KRBEM PRO DVA

Nechte se zasypat sněhem a užijte si zimu v Jeseníkách. Zahřejte se u krbu. Další netradiční ubytování v Jeseníkách. Skvělé místo pro rodinou dovolenou

CENA & DOSTUPNOST & REZERVACE

Skvěle vybavená přízemní chata s terasou, vlastním parkováním a nádhernou přírodou Jeseníků okolo.  Chata je jedno podlažní. Pokud máte rádi stejně jako já chaty typu „téměř vše v jednom“ myšleno vše v jedné místnosti, budete nadšeni. Koupelna je samozřejmě oddělená a částečně kuchyně.

 

Kuchyně je skvěle zařízená a najdete zde vše, co budete potřebovat pro vás pobyt. Jako příjemný bonus zde najdete skvělý kávovar a vše potřebné pro přípravu kávy a čaje jak jste zvyklí z dobrých hotelů. Myčka je opravdu skvělá.


Koupelna je skvěle moderně zařízená. Ale najdete zde vše, na co jste zvyklí z dobrého hotelu. Fén, ručníky, osušky a toaletní potřeby.

 

K dispozici je velká televize, satelit a WiFi. K chatě náleží terasa i s grilem, který jistě oceníte při letní dovolené.


Pohodlné parkování je na pozemku. 

 

 zkontrolujte cenu na Booking.com

CENA & DOSTUPNOST & REZERVACE

 

 

 

 

    Jeseníky               okolo nás: nedaleko centra, kousek dál od lidí, klidné místo ve městě     netradiční ubytování pro: rodiny s dětmi, páry    

 

Pin It