Olomoucký kraj | Bělkovice-Lašťany | apartmán | 6 osoby 

NETRADIČNÍ UBYTOVÁNÍ VE STODOLE

 

Stodola, kterou budete vy i vaše děti milovat. Nádherné místo nejen pro letní prázdninový pobyt. Místo kde se zastavil čas a dýchne na vás atmosféra starých časů.. 

CENA & DOSTUPNOST POKOJŮ & REZERVACE 

 

Skvostně zrekonstruovaná, více než 100 let stará stodola z dob Johanna II. Dobrotivého z vám poskytne nádherné ubytování.
Budete se zde cítit jak v pohádce, nebo u babičky na prázdninách. Je to ráj pro děti. Okolní příroda vás nadchne i vaše malé nezbedníky. Díky skvělým 140m2 budete mít všichni dostatek prostoru na vaší dovolené.


Při letní dovolené si užijete 200m2 zahrady a v zimě teplo z nádherných kachlových kamen.

 

V přízemí najdete obytnou místnost s výhledem do lesa volně propojeným jídelním koutem a plně vybavenou kuchyní (myčka, lednice s mrazící přihrádkou, mikrovlnka, varná deska, rychlovarná konvice, překapávač kávy, základní nádobí, funkční kachlový sporák).


Vchod na terasu je z obývací části a to mohutnými prosklenými vraty. Venkovní prostor, který slouží výhradně hostům má cca 200 m2.


V patře naleznete 3 ložnice, 2 prostorné ložnice a maličký roztomilý pokojíček (nejen) pro nejmenší hosty :-). První dva pokoje jsou průchozí.

 

V dřevníku nehledejte dřevo, ale saunu. Relaxovat můžete nejen v sauně, ale je možné objednat si masáže vonnými oleji nejen v apartmánu, ale i na terase.

 

V je zahrnuto: spotřeba el. energie, plynu, vody, dřevo do kamen, ložní prádlo, ručníky, základní mycí prostředky do kuchyně, závěrečný úklid, parkování přímo u Stodoly. Připojeni k Wi-Fi je k dispozici.

 

 

 

 

Zkontrolovat cenu na Booking.com

CENA & DOSTUPNOST POKOJŮ & REZERVACE

 

Pin It
 

 

    Olomoucký kraj              okolo nás: kousek dál od lidí, v přírodě     netradiční ubytování pro: rodiny s dětmi, páry, skupina přátel